Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Powiem tak.. Bardzo rzadko wystawiam opinie, ale tym razem muszę! ZDECYDOWANIE najlepsze TAXI w Śremie! KONKURENCYJNE ceny, Chłopaki mega w porządku, "szybcy", uczciwi i punktualni. ...a jak trzeba, to nawet rozładowane auto odpalą startem (nie jakieś tam kable), przed 5 rano. ;) Kierowca jechał z domu, a zajęło mu to 10min. Dziękuję MATEUSZ ! POLECAM BARDZO!!! ~ maciej12384
Odpowiedni poziom obsługi klienta, kierowca z którym miałem przyjemność jechać był otwarty na rozmowę. Cena w przypadku odcinka który to niejednokrotnie przemierzałem z pomocą tego typu usługi była w zdecydowanej większości wypadków niższa od konkurencji. Jeżeli mnie też pamięć nie myli po rozmowie z osobą kierującą pojazdem, istnieje możliwość wcześniejszego ustalenia kwoty za przejazd. ~ Matt M
Taxi na czas - punktualne co do minuty, pewnie w walentynki jeszcze drzwi otwoeraja dziewczyna...Malo tego, sandwiche w aucie. Mega, goraco polecam. Szkoda, ze maja tak krotkie trasy, a nie robia wycieczek nad morze. Mlody kierowca Pan Patryk, jest bardzo kulturalnym czlowiekiem, o ogromnej ogolnej wiedzy. Szanowni Psnstwo wlasciciele, czy mozecie rozszerzyc obszar swiadczenia uslug? ~ Krzysztof B
Oj tak! Ta taksówka to prawdziwy król szos – i to w wersji Fabia edition! 🚖 Kierowca tak sympatyczny, że miałem ochotę zapytać, czy nie robi dowozu obiadu na miejsce. Jazda gładka jak masło na świeżym chlebie, a czas oczekiwania krótszy niż nagrzewanie piekarnika na pizzę. Gdyby jeszcze w bagażniku mieli food trucka z kebabem, to już bym się nie przesiadał! Polecam goręcej niż świeże frytki po imprezie! 🍟🍔😂 ~ Wojciech Z
Zawsze na czas, zawsze bez problemu. Korzystam regularnie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę na nich liczyć czy to wczesną porą na pociąg czy na spotkania ze znajomymi w środku nocy. Czas oczekiwania na kierowcę po wykonaniu telefonu jest bardzo krótki a kierowcy sympatyczni i dobrze znają miasto. Auta czyste schludne niezużyte polecam każdemu kto ceni sobie punktualności przystępną cenę oraz komfort. Polecam ~ lucyna w
wczoraj aku padl w mojej audi, nie odpalil wcale. zadzwonilem po taxi, pan taxuwkarz mial kabli. podpioł i auto odrazu ruszylo. kasy nie wziol, sam pomogl. dalem mu zimne piwo z bagaznika z audi bo zasluzyl. szacun wielki. Olimpiada na masce!!!! ~ fan a
Korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona! Kierowca był punktualny, uprzejmy i bardzo profesjonalny. Samochód czysty i komfortowy, a jazda przebiegła płynnie i bezpiecznie. Cena adekwatna do jakości usług. Na pewno skorzystam ponownie i gorąco polecam! ~ Wiktoria J
Bardzo polecam! Podróż przebiegła w niezwykle miłej i komfortowej atmosferze. Kierowca był bardzo kulturalny, uprzejmy i rozmowny, dzięki czemu czas minął naprawdę przyjemnie. Czułam się bezpiecznie przez całą trasę, a do celu dotarłam sprawnie i bez żadnych problemów. Dodatkowo kierowca bezpiecznie odwiózł mnie później z powrotem do domu. Niestety nie pamiętam jego imienia, ale zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Dziękuję za profesjonalną obsługę i serdecznie polecam!i ~ gosia k
Serdecznie polecam. Korzystałem wielokrotnie z usług Taxi. Za każdym razem przewóz odbywał się bez opóźnień i w najlepszej atmosferze. Kierowcy jeżdżą bezpiecznie, płynnie i najszybszymi możliwymi trasami bez zbędnego przedłużania i naliczania dodatkowych opłat. ~ Mateusz W
Przejechałam z tym Panem z Halo Taxi Śrem już kilkanaście kursów. Ceny są relatywnie niskie w porównaniu do konkurencji. Auto zawsze czyściutkie, a Pan umili jazdę rozmową, jeśli ktoś ma taką ochotę. Bardzo polecam. ~ Venus V
Serdecznie polecam taksówkarza Daniela. Bardzo miły, pomocny i rozmowny człowiek. W trudnych warunkach pogodowych przyjechał po mnie do Radzewic i bezpiecznie zawiózł do Poznania, gdzie warunki na drodze były naprawdę okropne – szklanka, ślisko, po drodze mijaliśmy samochody w rowach. Pan Daniel prowadził spokojnie, pewnie i bardzo odpowiedzialnie, dzięki czemu przez całą podróż czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Jestem ogromnie wdzięczna za tę pomoc. Dziękuję i z całego serca polecam! 💚👌👍 ~ Dorota G
Jeszcze raz polecam Halo taxi Śrem. Pan Mateusz, Pan Janusz i Pan Marcin są punktualni dowożą na czas i bezpiecznie do miejsca docelowego. Zasługują na medal 🥇 Są mili uprzejmi dla klientów. Pozdrawiam serdecznie 😊😁 ~ Angelika G
Serdecznie polecam. Potrzebowałem dziś szybkiego transportu do weterynarza z moją kotką a potem powrotu do domu. Kierowca przyjechał na czas, byl bardzo miły. Trasa w obie strony przebiegła w miłej konwersacji. DZIEKUJE BARDZO ~ Michał J
Bardzo profesjonalna i komfortowa przejażdżka. Kierowca był punktualny, uprzejmy i jechał bezpiecznie. Cała podróż przebiegła w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam i chętnie skorzystamy ponownie! ~ Natalia K
Kierowca świetnie znał topografię miasta, gdyż mimo korków w godzinach szczytu, udało nam się szybko i bezpiecznie jakimiś bocznymi uliczkami zdążyć do celu, polecam i pozdrawiam. ~ Taras
I am a Japanese man born in Japan, a globetrotter who has traveled the world on mules, donkeys, and camels. But I have never traveled in such a fantastic atmosphere before. The young, unassuming driver, Mr. Patryk, turned out to be a polyglot. He speaks native Japanese EXCEPTIONALLY well and offers sushi, deer ramen, and pad Thai. I highly recommend it!!! It’s worth coming to Poland just for HaloTaxiŚrem!!! ~ Ariana b
Dzisiaj pani Ola dowiodła swojego profesjonalizmu zawożąc mnie bezpiecznie, a jednocześnie szybko i profesjonalnie do celu. P. S. Świetne ma pani poczucie humoru i wspaniałą charyzmę. ~ Misiakoo 1
Niby tylko taxi, a człowiekowi robi się lżej, jak wie, że można na nich liczyć. Kurs szybki, kierowca miły, a ceny jak trzeba. Taxi Srem zdecydowanie daje radę 🥰 ~ Karolina C
Powrót z kawalerskiego w takich warunkach to marzenie. Szybko, punktualnie i bez zbędnych pytań. Kierowca ogarnął temat mimo późnej godziny. Naprawdę dobra robota! ~ Tom W
Serdecznie polecam! Podróż minęła bardzo miło i bezpiecznie. Czas oczekiwania bardzo przystępny cena również a obsługa świetna super podejście do klienta ~ Zuzanna A
Kierowca wystawił się o umówionej godzinie, a przy okazji był bardzo miły i kontaktowy. Kurs przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Bardzo uczciwe ceny za kursy nocne. Bardzo polecam 😊😊 ~ Olga S
Bardzo krótki czas oczekiwania na przejazd , ceny przystępne a to jak najbardziej na plus . Pan kierowca z którym mieliśmy okazję jechać bardzo sympatyczny i pomocny . Polecam z całego ❤️ ~ Wiktoria W
za każdym razem jak korzystałam, wpadałam na super kierowcę, zawsze bardzo przyjemna atmosfera miło się rozmawia, często zamawiam stąd taxi i bardzo polecam ~ matylda b
Korzystałem z Halo Taxi Śrem w ostatni weekend. Temat załatwiony szybko i sprawnie. Bezpiecznie i w dobrej cenie dojechaliśmy do celu. Polecam niezdecydowanym. ~ Goryl

Znajdź nas w mediach społecznościowych